O nas

Grupa INVEST FINANCE

 
 

1. Krótko o nas...

Nasza grupa specjalistów branży finansowej na co dzień zajmujących się przewidywaniem zmian rynku, dokonywaniem decyzji inwestycyjnych, tworzy rewolucyjną firmę na Polskim rynku. Nasze dokonania sięgają Londyńskiej Giełdy Papierów Wartościowych (London Stock Exchange), operacji finansowych na Amerykańskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (New York Stock Exchange), a także inwestycji realizowanych na rynkach Europy Środkowej. Nasz młody i ambitny zespół, dotychczas pracujący wspólnie tworząc inny podmiot, dziś wychodzi na wprost ze swoją ofertą dla Inwestorów rynku Polskiego.

2. Nasza Misja.

Zespół naszych specjalistów codziennie dokonuje działań mających na celu pomnażanie Państwa kapitału, regularnie i systematycznie. Poprzez wysoce trafne umiejętności planowania lokacji środków, a następnie ich wycofywanie w odpowiednich momentach, mamy możliwość wypracowywania wysokich zysków. Powierzając swoje pieniądze nam, masz pewność zwrotu z inwestycji.

3. Prosta umowa oraz gwarancja.

Z naszego Kodeksu Dobrych Praktyk i doświadczenia wywodzi się prosty wniosek, czym prostsza i przejrzysta umowa, bez gwiazdek i ukrytych punktów, a przy tym rozsądne i konkurencyjne stawki zysku nieosiągalne w produktach bankowych, tym łatwiej podjąć decyzję Inwestorom o wybraniu produktu jasnego, konkurencyjnego i przede wszystkim przynoszącego realnie wypracowany zysk.

 

Nasze rachunki bankowe objęte są ochroną Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, dlatego  jako Inwestor masz pewność, że Twoje pieniądze są w pełni bezpieczne.

 • Miałem niewiele oszczędności ofertę znalazłem w gazecie zaufałem i zarabiam, moje oszczędności się pomnażają!
  Stanisław
  EMERYT
 • Szukałem bezpiecznego miejsca do ulokowania moich środków, znalazłem ich w wyszukiwarce, zawarłem dobry kontrakt, polecam każdemu!
  Mateusz
  MŁODY PRZEDSIĘBIORCA
 • Za granicą zarabiam przez cały rok wykonując swoją pracę, skutecznie pomnożyłam swoje pieniądze z Noblem, super ludzie!
  Karolina
  OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH
 • Pandemia związana z COVID-19 zagrażała kondycji naszej firmy, szukałem sposobu na rozwiązanie tej sytuacji, bezpieczną i korzystną ofertę znalazłem właśnie w NobelInvest.
  Marek
  DYREKTOR FINANSOWY SPÓŁKI
 • Dotychczasowe akcje ze spółki kolejowej zamieniłam na gotówkę, nie wiedziałam co z nią zrobić, w banku nie przedstawili ciekawej oferty, w NobelInvest zainwestowałam, i pierwsze zyski już dostałam!
  Halina
  DRÓŻNICZKA
 • Stosowane restrykcje wobec hoteli, przyniosły ogromne straty dla naszej działalności, chcąc ratować obiekt szukałem szybkiej możliwości inwestycji z równie szybkim zwrotem, to wszystko i jeszcze więcej, znalazłem w NobelInvest, polecam...
  Radosław
  WŁAŚCICIEL HOTELU
 • Jako pisarka większość czasu poświęcam książkom nie mam czasu na zajmowanie się inwestycjami, tego trzeba pilnować i mieć wiedzę, jedno i drugie robi za mnie NobelInvest, z zadowalającym procentem zwrotu!
  Aleksandra
  PISARKA
 • W Internecie można zarabiać prawdziwe pieniądze, ja zarabiam właśnie w tym medium, od kiedy inwestuję z NobelInvest pomnażam pieniądze bez wychodzenia z domu!
  Temistokles
  PODRÓŻNIK FREELANCER
 • Po sprzedaży domu szukałam możliwości bezpiecznego ulokowania i pomnażania pieniędzy, żadna z firm nie zaoferowała takiego zysku jak NobelInvest, dziś jestem zadowolona ze współpracy z firmą, i polecam każdemu.
  Maria
  RENCISTKA
 • Profesjonalne indwydualne podejście, nieprzeciętna wiedza i przedewszystkim skuteczność w działaniu, to największe plusy tej firmy, z NobelInvest możesz być pewien, że możesz tylko zyskać!
  Beata
  MALARKA
 • Przygoda z NobelInvest zaczęła się zupełnie przypadkiem, skorzystałem z ich oferty, zaufałem i dzisiaj mam, dzięki zyskom kupiłem nowy samochód, spróbuj z Noblem!
  Andrzej
  SANITARIUSZ
 • W NobelInwest kontrakt inwestycyjny jest jak inwestycja w Nieruchomości, zawsze pewny stały i dosyć spory zysk, zainwestowałam i nie żałuję, każdemu zdecydowanie polecam!
  Agnieszka
  AGENT NIERUCHOMOŚCI