Inwestycje Międzyzdroje 2021

LETNIA KAMPANIA NOBELINVEST - MIĘDZYZDROJE

Tego lata nasza firma zagościła w ośrodku Belmare Resort w Międzyzdrojach, gdzie nasi konsultanci prowadzili rozmowy nt. rentowności inwestycji w lokale apartamentowe z przeznaczeniem na wynajem komercyjny.


Liczne spotkania w Międzyzdrojach...

Na zorganizowane przez nas spotkanie w Międzyzdrojach, przybyło kilkuset zainteresowanych osobowości aby wysłuchać naszego wykładu dotyczącego tej formy inwestycji.


Długie rozmowy i negocjacje oraz przedstawiony biznesplan, zainteresował niemal 70% przybyłych osób  prowadzeniem tego typu inwestycji, były to osoby z różnych branż m. in. handlowej, usługowej, turystycznej, medycznej, prawniczej, oraz innych grup zawodowych.


Kolejne inwestycje w turystyce - infrastruktura


Na letnim spotkaniu w Międzyzdrojach nie obyło się od prezentacji w zakresie inwestycji w infrastrukturę turystyczną, z uwagi na dalszy rozwój Invest Finance Sp. z o.o. przedstawiliśmy dalsze plany na kolejne lata, odnośnie zamiaru budowy oraz nabycia kolejnych obiektów turystycznych m. in. na Pomorzu Zachodnim oraz Dolnym ŚląskuNasi przedstawiciele zaprezentowali konkretne  prognozy wyliczenia zysków, które w najbliższym czasie nasza firma ma zamiar osiągnąć, tym samym wskazywaliśmy na korzystanie z naszej umowy finansowej wariant ZYSKOWNY, w tym wariancie pieniądze nam przekazane przez osoby zainteresowane, mogą być przeznaczane na wskazywane przez nas inwestycje właśnie w tej branży.


Nie obyło się bez licznych pytań, wątpliwości oraz próśb o krótką rozmowę z doradcami Nobelinvest, mamy nadzieję że nasze odpowiedzi utwierdziły Państwa w przekonaniu o trafności tych inwestycji.


Wszystkim Państwu uprzejmie dziękujemy za tak liczne przybycie na nasze spotkanie, oraz za zaufanie osobom, które zdecydowały się podpisać z nami umowy.Kampania reklamowa Belmare Resort


Przy okazji spotkania w Międzyzdrojach, prowadziliśmy na terenie Belmare Resort kampanię reklamową marki Nobelinvest, nasze materiały reklamowe znalazły się w różnych częściach wspólnych obiektu.


Wielu turystów zwracało się do nas z zapytaniami odnośnie naszej oferty, obecność Nobelinvest w Międzyzdrojach wzbudziła ogromne zainteresowanie przybyłych Gości resortu, właścicieli lokali w nim się znajdujących oraz innych osób zainteresowanych naszymi projektami.


Zapraszamy ponownie za rok!

Lista kolejnych spotkań z nami w Międzyzdrojach - i nie tylko zostanie opublikowana w kolejnym artukule pod koniec 2021 roku, zapisów na spotkania, można dokonywać telefonicznie lub mailowo, na każdego z Państwa czeka spotkanie z naszymi doradcami, i drobny poczęstunek w trakcie wykładu.

DO ZOBACZENIA!