Kolejny Lockdown?-Co robić?

Straszą kolejnym Lockdownem, co dalej robić?

Aktualnie zaczynają się doniesienia medialne o możliwym kolejnym Lockdownie, wielu z inwestorów najpewniej także TY zastanawiasz się co robić z pieniędzmi, jak przygotować się na te sytuację?-Usmiechnij się :) mamy na to rozwiązanie!


NOBELINVEST Pracuje cały rok, bez względu na lockdown

Invest Finance Sp. z o.o. właściciel marki NOBELINVEST właśnie w czasie lockdownu pozyskiwał znaczną część kapitału, który ulokował w różnego rodzaju działalność gospodarczą.


Aktualnie firma prowadzi różnego rodzaju handel, usługi które nie są obarczone ryzykiem ewentualnie powstałych skutków z powodu wprowadzenia ewentualnego lockodownu w Polsce w czasie jesieni, dlatego inwestujemy w formy działalności, które nie cierpią na skutek lockdownu.

Ile to wszystko będzie jeszcze trwało?

NIESTETY- i my nie wiemy ile czasu potrwają perturbacje związane co COVID-19, jednak pracujemy i nie zatrzymujemy się, najbardziej nietrafną decyzją firmy finansowej byłoby (szczególnie w trakcie lockdownu), spowolnienie działań oraz odstąpienie od inwestycji, również nie możemy przewidzieć jak ta niepewna sytuacja dla inwestora w ogóle się zakończy- i czy w ogóle, my jednak pozostajemy na stanowisku, iż CHCEMY ZARABIAĆ, tak jak nasi Klienci współpracujący z nami, liczący na swoje korzyści finansowe.


Dotychczasowe dane, np. brytyjskie, pokazują, że szczepionki dobrze radzą sobie z wariantem Delta. Przyjęcie dwóch dawek chroni zdecydowaną większość osób przed hospitalizacją także przy zakażeniu nowym wariantem.


Aktualne plany inwestycyjne

Aktualnie zapraszamy do składania formularzy z wariantu ZYSKOWNY, albowiem szykujemy bardzo duży projekt inwestycyjny na rynku m.in.  nieruchomości oraz infrastruktury turystycznej, a także przejęcie kilku obiektów zamieniając je w bezobsługowe formy działalności.


Jednocześnie informujemy, iz wariant NA START został czasowo wyłączony, i nie będzie on dostępny do odwołania.


Wszystkich inwestorów zainteresowanych mnożeniem swojego kapitału, zapraszamy do współpracy, gwarantujemy pełne zadowolenie z uzyskanych wysokich odsetek, jasny sposób wspólpracy, i bieżący stały dochód!