Inwestycje sezonowe, czy to się opłaca?

INWESTYCJE W TURYSTYKĘ DZIAŁALNOŚĆ BRANŻY HORECA


Wszelkie znaki na niebie mówią, że branżą HORECA jest w tym momencie najminej dochodową branżą na rynku polskim i rynkach zagranicznych, aktualnie wielu właścicieli obiektów noclegowych oraz restauracji wiodą niepewny byt co do przyszłości swoich obiektów.

Przypominamy, że to stan zupełnie przejściowy, pandemia COVID-19 trwa, ale to nie będzie długi stan, nie ma on racji bytu w okresie długoterminowym, zbliżają się wakacje a więc każdy z nas przecież planuje już z pewnością wyjazd choćby nad nasze piękne polskie morze.

Warto inwestować już teraz w lokale apartamentowe oraz w usługowe formy działalności gospodarczej oparte na gastronomii, jesteśmy w najlepszym bardzo korzystnym czasie na finansowanie inwestycji w tą gałąź (dosyć ważną) naszej gospodarki polskiej, aktualnie zainwestowane środki, ukażą dopiero za kilka miesięcy wysokie stopy zwrotów poszczególnym inwestorom myślącym długofalowo.

Nobelinvest zamierza inwestować między innymi w różne formy działalności związane ze sobą bardzo ściśle, dlatego szukamy aktualnie nowych mieszkań pod wynajem w Międzyzdrojach, Kołobrzegu i Trójmieście, wszystkich inwestorów zainteresowanych lokowaniem swoich środków w powyższe, zapraszamy do składania zamówień na kontrakty w wariancie ZYSKOWNY.

Kumulujemy te inwestycje wraz z powiększaniem bazy małej gastronomii obwoźnej, wyszukujemy najbardziej rentownych lokalizacji do ich prowadzenia, serdecznie zapraszamy.