Inwestycje w bezobsługowe formy działalności

BEZOBSŁUGOWE FORMY DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Parkingi to jedna z form działalności niewymagająca większego wkładu pracy w zakresie jej obsługi. Koszty utrzymania infrastruktury parkingowej oraz obsługi tej formy działalności są stosunkowo niskie, bo przecież parkujący zajmuje swoje, wcześniej wykupione, miejsce i pozostawia na nim swój pojazd.

Do tej czynności niepotrzebny jest pracownik placowy ani żadna inna siła robocza, rogatkę podnosi samodzielnie wjeżdżający, zamyka się automatycznie, to wszystko. Brak bieżącej obsługi czyli ponoszenia kosztów pracowniczych, a w razie awarii szlabanu, na podstawie zgłoszenia, zlecamy naprawdę podmiotowi zewnętrznemu.

Dlatego właśnie opłacalną inwestycją jest samodzielny parking, w dobrym punkcie położonym w miejscowości turystycznej, blisko wyciągów narciarskich i innych elementów infrastruktury górskiej lub nadmorskiej.

Aktualnie w planie mamy właśnie takie inwestycje, praktycznie bezobsługowe formy działalności jaką jest Parking. Inwestycja sama przynosi nam dochody i zyski, które następnie dzielimy z Klientami inwestującymi w nasze kontrakty inwestycyjne.

Zachęcamy inwestorów do wnoszenia inwestycji na poczet projektów inwestycji parkingowych. Na chwilę obecną w tą formę działalności inwestujemy środki z wariantu Kontrakt Regularny.